Objednat dluhopis
Volejte +420 735 191 191
Dluhopisy.net
Nezávislý inzertní portál dluhopisů a investic

INVESTIČNÍ BYTY PRAHA 2020

VÝNOS

9,8% p.a.

MIN. VÝŠE INVESTICE

25 000, -Kč

PŘIPISOVÁNÍ ÚROKŮ

Čtvrtletně

SPLATNOST DLUHOPISU

01.06.2024

SINCOM – Divize bytových domů s.r.o. je dceřinou společností investičního holdingu SINCOM, vznikla na základě více než 25-ti leté zkušenosti v oblasti investic na trhu s nemovitostmi.

Prvotním zaměřením společnosti je rozšíření působnosti celé skupiny na trhu v české republice se zaměřením investic do bytů, bytových domů, nebytových a obchodních prostor.
Investujeme na trhu a v prostředí, které léta dobře známe a sledujeme jeho vývoj. Na trhu využíváme stále rostoucí poptávky v bytové oblasti a to zejména v metropoli hlavního města. Investice směřujeme rovněž do zahraničních rekreačních resortů s vysokou mírou efektivity a návratností.

K čemu využijeme prostředky získané emisí dluhopisů?

Prostředky získané emisí dluhopisů dále využijeme k realizaci většího objemu investic na realitním trhu. Zejména k pořízení vhodných nemovitostí – bytů a bytových domů, jejich zhodnocení a následnému prodeji či pronájmu.

Jak plánujeme prostředky zhodnotit a splatit?

Finanční prostředky investujeme na trhu s nemovitostmi, tedy v oblasti, kterou dobře známe a umíme odhadnout investiční potenciál jednotlivých nemovitostí a možnosti jejich ziskovosti v daných lokalitách.
Progresivita a rychlost investičních realizací ve spojení s vynikající kvalitou provedení vede následně k velmi efektivnímu zhodnocení prostředků.

Délka jednotlivých realizací se pak pohybuje v rozmezí 6 až 12 měsíců s plánovanou mírou zhodnocení finančních prostředků od 25% do 45%.

Přehled zhodnocení investičních prostředků v % u jednotlivých typů projektů:

  • Byty a bytové komplexy: 35 – 40%
    Jednotlivé byty a nebytové prostory 25 – 35%
  • Revitalizace městských bytových domů: 30 – 35%
  • Komerční objekty střední velikosti: 40 – 45%

Minimalizace míry rizika investice je ve své podstatě zajištěna již na samém počátku realizace, a to zvýhodněnou pořizovací hodnotou zakoupené nemovitosti a jejím obchodním potenciálem a lokalitou.

arrow

OBJEDNAT DLUHOPIS - vyberte z následujících možností

Máte dotaz?

Napište nám, nebo zavolejte. Vaše dotazy rádi zodpovíme.