Objednat dluhopis
Volejte +420 735 191 191
Dluhopisy.net
Nezávislý inzertní portál dluhopisů a investic

Tvůj domeček s.r.o.

Emitent: Tvůj domeček s.r.o.

Investiční zaměření emitenta: Realizace zcela nové koncepce bydlení ve spojení s přírodou

O společnosti emitenta:

Společnost emitenta využila svých dlouholetých zkušeností k realizaci  inovativního a ojedinělého projektu  se zaměřením nabídnout nový rozměr bydlení s využitím pozemků jinak nevhodných ke klasické výstavbě. Cílem společnosti je poskytnout cenově dostupné bydlení pro konečného uživatele, ale i velmi okázalé či moderní bydlení pro náročnější klientelu. Své realizační výstavbové celky nazývá: „Oázy klidu a pohody“

Emitent pevně věří, že těmito projekty poskytne domov mnoha lidem s kladným vztahem k přírodě a současně hledající originalitu svého obydlí. Výstavba je prováděna převážně v ucelených zástavbách pro celoroční i rekreační užívání. Různorodé architektonické  provedení  i  design vyhoví převážně části zájemců z řad budoucích majitelů.

Využití finančních prostředků v praxi :

Získané finanční prostředky využije emitent k nákupu cenově velmi lukrativních pozemků v oblasti hlavního města a jeho blízkého okolí, které nelze využít ke klasické zástavbě obytných komplexů. Tyto pozemky zhodnotí realizací výstavby koncepčně zcela odlišné výstavby bydlení v přímém spojení s přírodou, čímž vzniknou ucelené „Oázy klidu a pohody“ s vysokou hodnotou, a to hlavně pro obyvatele přelidněného hlavního města. Každý nový majitel tak získá svůj malý, ale úžasný a ničím nerušený, kousek přírody. Celý projekt klade důraz na kontakt s přírodou, ekonomiku i ekologii provedení.

Zajištění investičních prostředků:

Celková investice a tím i prostředky získané z emise dluhopisů budou rozprostřeny do několika projektů současně, a to za investiční účasti emitenta ve výši  50 % z celkové výše každé jednotlivé investice. Tímto způsobem se minimalizuje riziko neúspěchu jednotlivých projektů v dané oblasti, a naopak maximalizuje míra zajištění i míra ziskovosti. Zaznamenaný obrovský zájem veřejnosti po uvedení projektu na trh, a to hlavně zájemců o pořízení takového typu bydlení je nesporným důkazem i zárukou dobré investice.

Tvůj domeček s.r.o.
zisk
VÝNOS
7.6 % p.a.
investice
MIN. VÝŠE INVESTICE
10.000,-Kč
uroky
PŘIPISOVÁNÍ ÚROKŮ
Čtvrtletně
platnost
SPLATNOST DLUHOPISU
20. 09. 2024
ZÁKLADNÍ PODMÍNKY EMISE DLUHOPISŮ
Emitent Tvůj domeček s.r.o.
Objem emise 25.000.000 Kč
Minimální investice 10.000 Kč
Minimální výše odkupu 0 Kč
Poplatek za uzavření investice 0 Kč
Výplata výnosu kvartálně
VÝŠE VÝNOSU A ZPŮSOB ÚROČENÍ
Úrokový výnos pevný úrokový výnos 7,6 % p. a.
Délka investice 5 let
UPISOVACÍ OBDOBÍ, PRODEJ, SPLATNOST DLUHOPISU
Zpětný odkup ANO
Upisovací období 20. 09. 2021
Datum emise 20. 09. 2019
Datum splatnosti 20. 09. 2024

 

OBJEDNAT DLUHOPIS - vyberte z následujících možností

Máte dotaz?

Napište nám, nebo zavolejte. Vaše dotazy rádi zodpovíme.