Objednat dluhopis
Volejte +420 735 191 191
Dluhopisy.net
Nezávislý inzertní portál dluhopisů a investic

ATS Company – investiční reality 2019

VÝNOS

9.1 % p.a.

MIN. VÝŠE INVESTICE

25.000,-Kč

PŘIPISOVÁNÍ ÚROKŮ

Čtvrtletně

SPLATNOST DLUHOPISU

1.6.2022

Společnost ATS Company a.s. působí na trhu déle než 12 let, nyní rozšiřuje aktivity v obchodní činnosti realitního trhu a za tímto účelem navyšuje objem finančních prostředků potřebný pro realizaci obchodů. Záměrem společnosti je nákup, zhodnocení, výstavba a následný prodej získaných nemovitostí a to zejména na území hlavního města Prahy a jeho blízkého okolí. Zde dlouhodobě zaznamenáváme vysokou poptávku a to především v bytovém segmentu, ale i v oblasti komerčních objektů. 

K čemu využijeme prostředky získané emisí dluhopisů?

Získané prostředky využijeme k realizaci obchodů s nemovitostmi a to zejména v metropoli hlavního města a jejího blízkého okolí. Zakoupené nemovitosti zhodnotíme formou rekonstrukce, přestavby, či zcela novou zástavbou a následně prodáme.

Jak plánujeme prostředky zhodnotit a splatit?

Investici finančních prostředků do nemovitosti provádíme v prostředí, které dobře známe a umíme odhadnout finanční potenciál dané nemovitosti. Hodnota nemovitosti na území hlavního města Prahy neustále stoupá spolu s poptávkou a tím je zaručena dobrá návratnost investic, spolu s rychlou likviditou nabízených nemovitosti.

Rychlost realizací a kvalita provedení vede k vysoké efektivitě a nadprůměrným výsledkům ziskovosti.

Délka jednotlivých investic ve vztahu k realizaci je počítána v rozmezí  cca  6 až 16 měsíců se ziskovostí  cca  35% až 45%. Tržní potenciál hlavního města Prahy a roční ziskovost je dobrým předpokladem a zárukou návratnosti vložených finančních prostředků a jejich zhodnocení.

Minimální míra rizika investice je zajištěna samotnou protihodnotou nemovitosti, která je již v okamžiku pořízení zhodnocená svou vyšší tržní cenou.

arrow

OBJEDNAT DLUHOPIS - vyberte z následujících možností

Máte dotaz?

Napište nám, nebo zavolejte. Vaše dotazy rádi zodpovíme.